Tatilin getirdikleri..

Tatillllll ….

 

Tatil heyecanı ile koşa koşa geldim Denizli’ye. Buraya gelmeden 2 hafta önce ailem Siirt te yanımdaydı birlikte döndük. Aile derken de,, anne, baba, abla, kardeş, yeğen… cümbür cemaat..Batman, Hasankeyf, Midyat’ı gezdik birlikte. Çok güzel zaman geçirdik.

 

Bir an önce uzaklaşıp tatil moduna girmek istiyordum. Şimdi ise sadece okulların açılmasını istiyorum. Boş oturmak yaramıyor bana.

 

Gecen  yaz döneminde  Türkiye turu yapmıştım. Şimdi ise evde odalar arası tura çıktım sadece.

 

Gerçi çok ta kötü durumda değilim. Gecen ay İskenderun’a gittim 1 haftalığına, haftaya da Manisa’ya, belki oradan da Akçay, Ayvalık ‘ a bi yolculuk….

 

Çalışmakla kendime geliyorum ben. Okulların 2 ay tatili bana göre çok fazla. Bizleri tembelliğe itiyor.  Öğrencileri ise okuldan soğutuyor.  Bu düşüncemi öğrenciler eminim ki hiç sevmeyecek. Ama gerçekten de bi düzenleme yapılması gerek.

 

Bu sene için harika projelerim var. Umarım işlevlik de kazanırlar. Bomba gibi bir sene geçirmek istiyorum.

 

Artık batı tarafına da gelmek istiyorum. Aileme yakın bir yerde çalışmak, il merkezinde çalışmak istiyorum. Yılda 2 defa Denizli ‘ye gelme şansım var.

 

Bu durum artık bunalttı. Sanırım 4 yılın sonunda  bunu hak ettim. Ama milli eğitim benle aynı fikirde değil. Gün doğmadan neler doğar.. bi bakarsınız bir gün size bambaşka bir şehirden merhaba derim.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !