YENİDEN....

Dara düşüldüğünde ve yakın  bir dostunun omzuna başını koyup dertlerini anlattığında dostunun sana söyleyeceği ilk cümle”merak etme geçecek” olur genelde. ZAMAN der…ZAMAN la her şey düzelir….

 

Herkesin zaman bıraktığı zor günleri olmuştur.  Bende kendimi zamana bırakmıştım. Aslında boşuna kendimi çekmişim blogumdan. Daha doğrusu yazı yazmaktan....Ama ne yapalım oldu bi kere..

 

 

Zaman bana neler yaşattı? Her şey harika!! Şu an için bunu söylemek yeter bile.

 

İş hayatımda gayet iyi. Çocuklarım ellerinizden öperler. 25 tane çocuğum her sabah beni sıralarında bekliyorlar.

 

Geçen sene Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve TNT’nin kitap kampanyasına  kendi okulumuda ekletmiştim. Bu kasım ayında 12 koli kitap geldi. Ve artık okulumda kütüphane var.

 

Geçen sene Trabzon a GÖNÜL KÖPRÜSÜ projesi için gittiğim  Beşirli İMKB ‘deki öğretmenlerle irtibatımı kesmemiştim. Bu sene Ali DURUM  öğretmenim okulumuza çok sayıda etkinlik kitapları, testler, ve kırtasiye malzemesi gönderdi.

 

En çok bizi mutlu eden olaylardan biri de; okulumuzun 2. katı yapıldı. Artık 8 derslik ve kaloriferli bir okul olduk. Okulumuzun fiziki yapısı değiştiği için köyümüze yakın diğer köylerden taşımalı öğrencilerimiz geliyor. Okul nüfusumuz arttı haliyle..

 

Geçen sene sınıfın sobasını yakarken şimdi kaloriferle ısınan bir sınıfım oldu. Sınıf atlamış gibi olduk bir anda.

 

Diğer başka güzel bir gelişme de okulumuzun çalışmalarından memnun olan il milli eğitim okulumuza bir fotokopi makinası verdi. Fotokopi makinasının gelişini neredeyse kurdela kesip kutlayacaktık :JJJJJJ

 

23 Nisan bayramı nerdeyse kapıda. Geçen sene gibi bu sene de bir çok etkinlikler yapacağız. Bende skeçler hazırladım, izcilerimden koro oluşturdum. Ama bu sene 23 Nisanı okulda kutlayamayacağım. Kardeşini seç projesi kapsamında HABER TÜRK kanalının davetlisi olarak 4 gün öğrencim Şahin ile birlikte İstanbul’a gideceğiz. Canlı yayında Şahin, ablası Şafak ve ben bu projenin öğrencilere katkılarını konuşacağız. Bu sene ki çocuk bayramı bana da bayram oldu anlayacağınız.

 

Şahin için ise apayrı bir güzellik olacak. İlk defa İstanbul’u, denizi, martıları, bambaşka bir dünyayı görecek olan 9 yaşındaki bir çocuğa bayram olacak aslında.

 

Dönüşte de yaşadıklarımızı anlatırım size….

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !